Za všetkým sú moje ženy #3

V rádiu a na televíznej obrazovke bol moderátor Milan „Junior“ Zimnýkoval už oveľa skôr, než sme si ho zapamätali z populárneho Telerána. A práve tam sa v jeho živote začali diať prevratné veci. V televíznom prostredí sa stretol so svojou manželkou, jeho kariéra nabrala nečakané obrátky a popri tom sa stal otcom.

Milan Zimnýkoval
Milan Zimnýkoval

Bujará oslava sa nekonala

Saška sa narodila v pondelok o 16:43 a všetko to bolo prekvapujúco rýchle. „Sanitár viezol manželku do pôrodnej sály, pri čom sa ma vypytoval na televíznu reláciu Legendy popu, do toho som začul detský plač a ani som sa nestihol spamätať, naša malá bola na svete. Dali mi ju do rúk už umytú, cez okienko ako v školskej jedálni som videl manželku, ktorej v tej chvíli nebolo všetko jedno. Len som jej dal očami znamenie, že je všetko v poriadku, plakal som ako malé dieťa, počítal dcérke pršteky, urobil som si tri fotky a šiel som domov,“ spomína Milan.

Milan Zimnýkoval
Milan Zimnýkoval

Žiadna bujará oslava sa nekonala. Skôr rozmýšľal, ako ich privíta a čo budú potrebovať. To, že je otcom, si naplno uvedomil, až keď svoje dievčatá priviezol domov. „Na všetko, čo treba s bábätkom robiť, sme museli prísť sami. Babičky nemáme v Bratislave. Obával som sa, aby sa ani jednému z mojich dievčat nič zlé nestalo. Bol som preplašený a ak mal u nás doma niekto nábeh na popôrodnú depresiu, tak som to bol ja. Ale moja manželka ma svojou rozhodnosťou vždy presvedčila, že všetko robíme správne, aj keď možno niekedy o tom sama nebola celkom presvedčená.“

Marko je stredom nášho vesmíru

 

[dropcap type=“1″]T[/dropcap]Oľga Belešová

[dropcap type=“1″]F[/dropcap]Martin Trenkler