2015 – November – Súťaž o patnerský balíček Infolic

PARTNERSKY-BALICEK-3D-NOVY-2015+mamama

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Víťaz súťaže:

Jana Korchan, Pezinok

 

 

Správna voľba pre pár!

„Užívať INOFOLIC bolo mojím dobrým rozhodnutím, po odporúčaní lekára, ktorému dôverujem,“ povedala šťastná mama ročnej dcérky – Miriam Kalisová. „Keď budeme s Martinom plánovať druhé bábätko, určite opäť siahneme po INOFOLICU – pre mňa a keďže už medzitým je na trhu výživový doplnok pre mužov, tak pre môjho muža FOLANDROL,“ dodáva Miriam.

 

Riešenie pre pár = plánujte spoločne!

Partnerský balíček je zložený z výživového doplnku pre ženu INOFOLIC a pre muža FOLANDROL.

 

Viac o produkte:

Pre ženu:

Výživový doplnok INOFOLIC je unikátnym spojením mimoriadne potrebného vitamínu myo-inozitolu a kyseliny listovej. Kyselina listová je potrebná k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva. Myo – inozitol je vitamín skupiny B, ktorý sa nachádza prirodzene v organizme. V prírode sa vyskytuje hojne, ale ak by sme chceli nedostatok myo – inozitolu v tele doplniť na optimálne hodnoty, museli by sme zjesť  obrovské množstvo mimoriadne rôznorodých a ťažko kombinovateľných potravín. Doplnok stravy INOFOLIC je preto vhodné užívať pri zvýšenej potrebe myo – inozitolu a kyseliny listovej, alebo v prípade ich nedostatku v organizme. O tom, že si produkt obľúbili pacientky aj lekárnici svedčí aj fakt, že INOFOLIC zvíťazil v nezávislom odbornom hodnotení lekárnikov v kategórii zlepšenie plodnosti. Dlhoročné praktické skúsenosti s ním majú aj gynekológovia a ženy v celej Európe, vrátane Slovenska.

 

Pre muža:

Rovnako ako INOFOLIC, ktorý je určený ženám, existuje produkt pre mužov – FOLANDROL, ktorý obsahuje jedinečný vitamín skupiny B – inozitol. Muži, túžiaci po potomkovi, by si mali sledovať prísun antioxidantov a inozitolu, ktoré vo vhodnej kombinácii prispievajú k správnej tvorbe spermií a ich zreniu. Tento prísun je možné zabezpečiť úpravou stravy, alebo v prípade nedostatku týchto látok v organizme, užívaním špeciálne zostaveného výživového doplnku FOLANDROL. Pozitívny vplyv antioxidantov na zrenie spermií je známy. Selén podporuje zrenie a kvalitu spermií, proti  oxidačnému stresu a voľným radikálom pôsobí kyselina listová, vitamín E alebo aj myo-inozitol. Myo-inozitol sa javí ako dôležitá látky pri pohyblivosti spermií, pretože pôsobí na úrovni mitochondrií. Prakticky vo všetkých publikovaných štúdiách s myo-inozitolom boli zaznamenané pozitívne zmeny v kvalite spermií v zmysle zlepšenia a pohyblivosti, v počte dosiahnutých gravidít alebo v obidvoch týchto parametroch zároveň.

 

 

Vyplňte vaše meno, adresu a kontaktný email a zapojte sa do skvelej súťaže o krásne ceny. Šancu máte do 30. novembra 2015 !!!