2015 – Jún – Súťaž o produkty detskej biokozmetiky

SÚŤAŽTE O PRODUKTY DETSKEJ CERTIFIKOVANEJ BIOKOZMETIKY SOPHIE LA GIRAFE BABY

photoplusstarterkit

SÚŤAŽ UKONČENÁ

 

Víťazi súťaže:

1. Tatiana Kelemenová, Martin

2. Danica Kacianová, Dubnica n. Váhom

 

Zapojte sa do súťaže o produkty exkluzívnej detskej organickej kozmetiky Sophie la Girafe Baby od www.mojasofia.sk!

 

Ukončenie súťaže: 30.6.2015

Žrebujeme 2 výhercov, ktorí získajú štartovací balíček Starter Kit biokozmetiky Sophie la Girafe Baby.

 

SOPHIE LA GIRAFE BABY Starter Kit – štartovací balíček

Štyri rozkošné minibalenia v jednej darčekovej krabičke – skvelý na cesty, do prebaľovacej tašky či ako darček!

 

fff

 

Sophie la Girafe Baby je exkluzívna luxusná značka prírodnej certifikovanej organickej starostlivosti o pokožku. Inšpirovaná známou, deťmi aj rodičmi obľúbenou, žirafkou Sophie s viac ako 50 ročnou históriu, je vyvinutá pre jemnú detskú pokožku od narodenia.

 

Kozmetika Sophie la Girafe Baby je synonymom bezpečnosti a spoľahlivosti – s obsahom exkluzívnych hodnotných ingrediencií a jemnou sofistikovanou vôňou zanecháva na pokožke nádherný pocit hebkosti. Bez obsahu silných esenciálnych olejov, alergénov, gluténu, orechov, či lanolínu a včelieho vosku je vhodná aj pre vegánov.

 

Jeden z najprísnejších certiifikátov ECOCERT Organic zaručuje vysokú kvalitu produktov, ktoré obsahujú min. 99,4% prírodných ingrediencií. Všetky produkty sú dermatologicky testované a  vhodné pre citlivú aj atopickú pokožku, vynikajúce pre bábätka i dospelých s kožnými ekzémami a alergiami.

 

Vďaka jedinečnému zloženiu, ktorého základom je organický biely čaj, organická levanduľová voda, či najhodnotnejšie luxusné organické oleje (jojobový a olej z jadra marhúľ) zabraňujú produkty strate vlhkosti, dokonale hydratujú a posilňujú ochrannú vrstvu pokožky, zabraňujú externým vplyvom prostredia a pomáhajú udržiavať vitalitu a optimálne funkcie buniek pokožky.

 

Produkty detskej organickej ceritifikovanej kozmetiky Sophie la Girafe Baby nájdete na www.mojasofia.sk a tiež vo FAnn parfumériách, na www.fann.sk a u vybraných partnerov.

 

Dajte „LAJK“ našej FB stránke, správne odpovedzte na otázku a ste v hre o skvelé ceny!

Like (1)https://www.facebook.com/MojaSofia.sk