2016 – Máj – Vyhrajte rodinný vstup do zábavného areálu Babyland

Tarantula

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Víťaz súťaže:

Kamila Snopková, Markušovce

 

Babyland je súčasťou dovolenkového strediska VILLA BETULA RESORT*** pri Liptovskej Sielnici, ktoré ponúka pobytové balíky a rôzne atrakcie alebo služby pre rodiny s deťmi. Vybavenie penziónu, kempu a reštaurácie je prispôsobené najmenším návštevníkom. Deti však majú najväčšiu radosť z veľkého, niekoľkohektárového detského ihriska a detskej zábavnej haly Babyland.

Počas letných mesiacov a víkendov stretnú detičky v Babylande veselých šaškov, ktorí pripravujú rozličné tvorivé dielne a animačný program. Na vonkajšom ihrisku pritom objavia viac ako 50 atrakcií. Môžu si tu zajazdiť na koňoch a poníkoch, navštíviť zvieratká na farme, vyskúšať terénnu dráhu so šliapacími kárami, zábavný štvorbicykel, detskú lanovku, trampolíny, veľké nafukovacie hrady či takmer 10-metrov vysoký lezecký lanový labyrint a množstvo ďalších lákadiel.

V prípade nepriaznivého počasia deťom i rodičom poslúži zábavná hala, ktorej jadrom je trojetážové prekážkové bludisko s obrovským guľôčkovým bazénom. Deti sa doň spúšťajú po šmykľavkách alebo na tobogane. Aj tu sú pre ne pripravené desiatky rôznych atrakcií, od balančných pomôcok cez stavebnice a prekážky až po relaxačné tuli vaky.

Stredisko VILLA BETULA RESORT*** aj jeho zábavný park Babyland sú otvorené celoročne.

Stačí poslať správnu odpoveď na otázku, ako sa nazýva obrovská exteriérová preliezačka so štyrmi toboganmi, ktorú nájdete v Babylande? Indíciou je pomenovanie exotického pavúka.

Správnu odpoveď a viac informácií o najväčšom detskom ihrisku na Liptove nájdete na stránke http://www.villabetula.sk/sk/ihrisko. Detaily o rodinnom stredisku VILLA BETULA RESORT*** a o rodinných pobytových balíkoch sa dočítate na www.villabetula.sk.

Výhra zahŕňa celodenný vstup pre 2 dospelé osoby a 2 deti do zábavného parku Babyland v stredisku VILLA BETULA RESORT*** pri Liptovskej Sielnici a kredit 40 EUR na konzumáciu v Reštaurácii Villa Betula. Celková hodnota ceny je 58 EUR.

Súťaž trvá do 31.05.2016 a výhru je možné využiť do 31.12.2016.