2016 – Marec – Vyhrajte pobyt v jednom z hotelov Trinity Hotels & Resorts

foto-(56-of-96)

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Víťaz súťaže:

Janka Havrlentová, Piešťany

 

Trinity Hotels & Resorts je sieť troch babyfriendly hotelov – hotela Senec v Senci, hotela Sitno vo Vyhniach a Atrium hotela vo Vysokých Tatrách. Stačí si vybrať svoju obľúbenú destináciu a termín pobytu a dopriať si oddychový či zážitkový pobyt v Trinity Hotels & Resorts. Vo všetkých troch hoteloch nájdete tobogány, vodný svet, wellness, počas sezóny animácie a tematické pobyty s bohatým sprievodným programom pre malých aj veľkých. V Trinity Hotels & Resorts sa zabavíte bez ohľadu na počasie.

NOVINKY, ktoré nenájdete nikde inde na Slovensku – v Trinity Hotels & Resorts nájdete Foodie kulinárské štúdio, kde pod vedením šéfkuchára zažijete tu pravú „gastro show“ so zameraním na kurzy pre dospelých aj rodiny s deťmi. MediaTro – súkromnú kinosálu, Art Club – špeciálne vybavený pre všetkých tvorcov, MiniMe – veľký detský svet, kde sa postaráme o Vaše deti, GameZone – miestnosť pre väčšie deti či dospelých a podobne.

Stačí poslať správnu odpoveď na otázku, ako sa volajú traja mužský predstavitelia maskotov z našich hotelov.

Viac informácií o hoteloch a správnu odpoveď na súťažnú otázku nájdete na trinityhotels.sk alebo na stránkach našich hotelov www.atriumhotel.sk, www.hotelsitno.sk, www.hotelsenec.sk.

 

Výhra Trinity pobyt zahŕňa: 3 dňový pobyt pre 2 osoby v hodnote 280 Eur, v jednom z Trinity Hotels & Resorts podľa vlastného výberu. Platnosť poukazu je 1 rok od vydania.

Poukaz ďalej zahŕňa – masáž chrbta pre 2 osoby, vstup do hotelového wellness, fľaša vína a ovocná misa na izbe. Bezplatný vstup do MiniMe pre Vaše deti a podobne. Viac informácií o pobyte nájdete na http://www.trinityhotels.sk/trinity-pobyt.html

Súťažiť môžete do 31. marca 2016!