2016 – Marec – Zahrajte sa s LittleLane

Aj vaše dieťa sa už v ranom veku môže priučiť jazykovým schopnostiam alebo si ich vycibriť. Pomôže mu pri tom online vyhľadávač alebo apka na tablet LittleLane. Táto apka má hneď niekoľko plusov. Je vzdelávacia, je kreatívna a v neposlednom rade i zábavná. Dieťa si ju okamžite zamiluje!

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Víťazi súťaže:

Kristína Krivániková, Zubrohlava
Stanislava Tokolyová, Vlachovo
Helena Valašková Kosutova, Trenčín
Anita Pryvezencev, Bratislava
Lucia Masarykova, Záhorská Ves
Alena Čepigová, Bardejov
Silvia Szlivova, Dunajská Lužná
Zuzana Žiačková, Žilina
Janka Polláková, Skalica
Iveta Cifríková, Lehota pod Vtáčnikom

 

A nielen to. Dokáže sa na nej hrať i dlhší čas a nenudí sa. Má totiž na výber niekoľko sekcií v podobe domčekov, z ktorých každý jeden ukrýva niečo iné. Môže sa naučiť ako to vyzerá v škole, môže ísť na nákup do obchodu či poukladať veci v kuchyni. A vy môžete isť v noci spať s kľudným svedomím, že ste nenechali dieťa trčať na tablete, kým ste riešili svoju prácu. Pretože ono sa vzdelávalo a hralo zároveň! To však nie je ani zďaleka všetko, čo im apka ponúka. Vaše deti môžu už v skorom veku začať s cudzím jazykom. Celá apka je totiž preložená do angličtiny. Naučia sa novú slovnú zásobu, ale aj výslovnosť.  Môžu ju počúvať a opakovať zároveň. LittleLane plánuje pridať i ďalšie cudzie jazyky. Taktiež i nové domčeky.

Deti sa môžu tešiť na solárny systém alebo ihrisko. LittleLane sa líši od iných aplikácii i svojim dizajnom. Ilustrované postavičky, domčeky a iné predmety sú prácou známej slovenskej ilustrátorky Mgr. art. Alžbety Kováčovej, ktorá sa naozaj vybláznila a deti jej výsledok milujú. LittleLane je tu pre všetky deti, ktoré sa chcú zahrať, naučiť sa nové slová, nový jazyk alebo chcú prebádať nové miesta, ktoré ešte nepoznajú.

LittleLane

android_store

Odpovedajte správne na otázku a až 10 zapojených získa ročný prístup ku hre LittleLane úplne zadarmo!

Otázka: Čo je to LittleLane ?

Súťažiť môžete do 31. marca 2016!

 puuzle_1