UKONČENÉ

Súťaž o darčekový voucher na fotenie

Voucher zahŕňa exteriérové fotenie typu rodinné, portrétne, rande alebo predsvadobné.

ČÍTAJTE VIAC…


Súťaž o 5 plyšových medvedíkov s vašou fotkou

Aj vy chcete mať doma plyšového medvedíka s vašou obľúbenou fotkou? Tento malý plyšový medvedík je ideálny na hranie, maznanie a na sladké sny. Je mäkkučký, má očká ako gombičky a je oblečený v roztomilom tričku, na ktorom bude vaša fotka. Bude skvelým priateľom nielen pre vaše deti. Je vyrobený zo 100% polyesteru a môžete ho prať v práčke (aj s tričkom).

ČÍTAJTE VIAC…


Súťaž o knihy vydavateľstva GRADA

Vydavateľstvo GRADA si za dobu svojej existencie vybudovala pozíciu najväčšieho tuzemského vydavateľstva odbornej literatúry v SR aj v ČR. K dnešnému dňu vydala takmer 8 000 titulov v celkovom náklade viac než 16 miliónov kusov, ročne produkuje cez 400 noviniek vo viac než 29 oboroch asi v 90 edičných radách. Ponuka spoločnosti GRADA pokrýva široké spektrum odbornej literatúry z najrôznejších oblastí ľudskej činnosti.

ČÍTAJTE VIAC…


SÚŤAŽ O NOVÉ 360° HRNČEKY LOVI

Zapojte sa do súťaže o nové 360° hrnčeky z najnovšej ponuky značky LOVI

ČÍTAJTE VIAC…


SÚŤAŽ O NÁVRH PREDZAHRÁDKY

titulka

TiliaDesign je ateliér záhradnej a krajinnej architektúry. Venujeme sa návrhu a realizácii  exteriérov, od terás a malých záhrad až po veľké exteriéry pre náročných, parky a iné verejné priestranstvá. Prinášame iný, netradičný pohľad na tvorbu záhrad. Nazývame to pobytový exteriér. Prenášame obytné funkcie za múry domu, čím vytvárajme rôznorodý, jedinečný priestor, ktorý môže jeho majiteľ plnohodnotne využívať. Pretože v záhrade sa má žiť.

ČÍTAJTE VIAC…


SÚŤAŽ O BEPANTHEN SENSIDERM KRÉM – NOVINKA V LIEČBE ATOPICKEJ DERMATITÍDY

Bepanthen Sensiderm krém  je možné bezpečne používať počas tehotenstva, dojčenia a je vhodný aj pre najmenšie deti. Ak sa používa podľa návodu, neočakávajú sa žiadne vedľajšie účinky. Prípravok možno kúpiť v lekárňach bez lekárskeho predpisu.

ČÍTAJTE VIAC…


SÚŤAŽ O PUZZLE S VAŠOU FOTKOU

Pošlite nám fotografiu vašich detí s rozlíšením 2362 x 3543 pixelov v termíne od stredy 1. júna do nedele 15. júla 2016 na fotooko@mamama.sk. 5-tim z vás ich vďaka spoločnosti FOTOLAB dáme vyrobiť ako darček! O tom, ktorí piati výhercovia získajú puzzle s danou fotkou, rozhodnete vy prostredníctvom hlasov na MAMAMA facebooku. Hlasovanie bude spustené od 20. do 30. júla 2016 do 10:00 hod.

ČÍTAJTE VIAC…


Súťaž o vaginálny gél Lactofeel

Súťažte s nami o vaginálny gél Lactofeel, ktorý je určený na liečbu aj prevenciu bakteriálnej vaginózy.

ČÍTAJTE VIAC…


SÚŤAŽ O TRIMESTROVÉ BALENIE LadeeVita

Súťažte s nami o trimestrové balenie LadeeVita pre tehotné a dojčiace mamičky.

ČÍTAJTE VIAC…


VYHRAJTE RODINNÝ VSTUP DO ZÁBAVNÉHO AREÁLU BABYLAND

Babyland je súčasťou dovolenkového strediska VILLA BETULA RESORT*** pri Liptovskej Sielnici, ktoré ponúka pobytové balíky a rôzne atrakcie alebo služby pre rodiny s deťmi. Vybavenie penziónu, kempu a reštaurácie je prispôsobené najmenším návštevníkom. Deti však majú najväčšiu radosť z veľkého, niekoľkohektárového detského ihriska a detskej zábavnej haly Babyland.

ČÍTAJTE VIAC…


FOTOSÚŤAŽ O 5 PODLOŽIEK POD MYŠ S FOTKOU VAŠICH DETÍ OD FOTOLABU

dflt_dettab_gft_off_premium_mousepad_plastic_02

Zasielajte nám od piatku 1. apríla do nedele 15. mája 2016 na fotooko@mamama.sk jednu obľúbenú fotku vašich detí s orientáciou na šírku. 5-tim z vás ho dáme vyrobiť ako darček! O tom, ktorí piati výhercovia získajú podložku pod myš s danou fotkou, rozhodnete vy prostredníctvom hlasov na MAMAMA facebooku. Hlasovanie bude spustené od 20. do 30. mája 2016 do 10:00 hod.

ČÍTAJTE VIAC…


VYHRAJTE POBYT V JEDNOM Z HOTELOV TRINITY HOTELS & RESORTS

Trinity Hotels & Resorts je sieť troch babyfriendly hotelov – hotela Senec v Senci, hotela Sitno vo Vyhniach a Atrium hotela vo Vysokých Tatrách. Stačí si vybrať svoju obľúbenú destináciu a termín pobytu a dopriať si oddychový či zážitkový pobyt v Trinity Hotels & Resorts.

ČÍTAJTE VIAC…


VYHRAJTE KNIHY OD ALBATROS MEDIA

aa

Odpovedzte správne na jednoduchú otázku, vyplňte potrebné údaje. Piatich z Vás odmeníme troma skvelými knihami.  Odpovede hľadajte na webovej stránke.

ČÍTAJTE VIAC…


SÚŤAŽ O SONNO BYLINNÉ KVAPKY

 

Ors

Pomáhajú pri nočnom spánku dieťaťa. Obsahujú sušený extrakt múčenky pleťovej, lipy striebristej, medovky lekárskej a éterický olej z medovky lekárskej. Vhodný pre deti od 3 rokov. Neobsahuje lepok, alkohol, cukor, alergény. Rozriedi sa vo vode alebo nápoji (napr. v čaji, v mlieku či džúse) pol hodiny pred spaním.

ČÍTAJTE VIAC…


ZAHRAJTE SA S LITTLELANE

puuzle_1

Aj vaše dieťa sa už v ranom veku môže priučiť jazykovým schopnostiam alebo si ich vycibriť. Pomôže mu pri tom online vyhľadávač alebo apka na tablet LittleLane. Táto apka má hneď niekoľko plusov. Je vzdelávacia, je kreatívna a v neposlednom rade i zábavná. Dieťa si ju okamžite zamiluje!

ČÍTAJTE VIAC…

 


 

SÚŤAŽ O APETITO BYLINNÝ SIRUP

Keď jedenie je trápenie. Vyberavý jazýček vášho drobca a vy už neviete, čo mu ponúknuť, aby aspoň niečo zjedol? Obsahuje výťažky z rastlín a pšeničných klíčkov, ktoré podporujú chuť do jedla. Príjemná chuť vďaka koncentrovanej jablkovej šťave. Vhodný pre deti od 3 rokov.

ČÍTAJTE VIAC…


 

SÚŤAŽ O VÍKENDOVÝ POBYT VO WELLNESS HOTELI BOROVICA

Hotel-Borovica

Doprajte si pocit dokonalého pohodlia a využite bohaté možnosti, ktoré Vám ponúka Wellness Hotel Borovica****, ktorý je dokonalým spojením vysokého štandardu služieb, luxusu, tradície, dokonalého servisu a gastronomických zážitkov v neopakovateľnej atmosfére najvyššej položenej osady vo Vysokých Tatrách, na Štrbskom Plese.

ČÍTAJTE VIAC…


SÚŤAŽ O DOJČENSKÚ FĽAŠU HABERMAN

1_099_butelk_odpowietrzanie

Dajte “Like” našej FB stránke, pozrite si krátky film o Haberman fľaši, správne odpovedzte na súťažnú otázku a ste v hre o skvelé ceny! Po ukončení súťaže vyžrebujeme 5 výhercov, ktorí získajú dojčenskú fľašu Haberman od Canpol babies.

ČÍTAJTE VIAC…


SÚŤAŽ O KAŠMÍROVÝ ŠÁL A UNIKÁTNY BIO ARGANOVÝ OLEJ

arganove-produkty

Maroko je jedinou krajinou na svete, kde rastie strom Argania Spinosa (argania trnitá), z ktorej sa vyrába unikátny BIO arganový olej. Pre marocké ženy je čistý arganový olej, vďaka svojmu jedinečnému zloženiu, po stáročia skutočným prírodným elixírom mladosti, zdravia a krásy.

ČÍTAJTE VIAC…


Súťaž o kompletné očné vyšetrenie v hodnote 120€ na VESELY ǀ Očná Klinika

VESELY-OK-NAHLADY-TISOPHOTO-2015-2785

Kompletné očné vyšetrenie je rozhodne príležitosť pre Vás, dozvedieť sa niečo viac o Vašich očiach a pre nás, aby sme Vás spoznali a pomohli Vám zmeniť Váš život k lepšiemu.

ČÍTAJTE VIAC…


 

SÚŤAŽ O ŠIALENÝ GÉL DO KÚPEĽA PRE DETI

sliz_travova_zelena_web

Ak chceš vyskúšať sliz na vlastnej koži, vysyp obsah vrecka Slime Baff ® do vody a miešaj a miešaj, až kým sa voda nepremení na mazľavý sliz, aký poznajú len niektoré príšerky z rozprávok! A keď sa v slize budeš strácať, pridaj vodu a sliz sa rýchlo rozpustí…

ČÍTAJTE VIAC…


SÚŤAŽ O PARTNERSKÝ BALÍČEK INFOLIC + FOLANDROL

PARTNERSKY-BALICEK-3D-NOVY-2015+mamama

„Užívať INOFOLIC bolo mojím dobrým rozhodnutím, po odporúčaní lekára, ktorému dôverujem,“ povedala šťastná mama ročnej dcérky – Miriam Kalisová. „Keď budeme s Martinom plánovať druhé bábätko, určite opäť siahneme po INOFOLICU – pre mňa a keďže už medzitým je na trhu výživový doplnok pre mužov, tak pre môjho muža FOLANDROL,“ dodáva Miriam.

ČÍTAJTE VIAC…


SÚŤAŽ O POBYT V RAKÚSKOM REZORTE

2

Aj keď už máme viac ako mesiac po letných prázdninách, určite by nebolo na škodu,  opäť si  pripomenúť dovolenkovú atmosféru.  Ak chcete stráviť pár dní vo fantastickom prázdninovom raji pre malých i veľkých, chceli by ste si tam oddýchnuť a zabaviť sa, neváhajte sa zapojiť , do našej súťaže o víkendový pobyt pre 2 dospelých a 2 deti, v rakúskom dovolenkovom rezorte Allegria Resort Stegersbach.

ČÍTAJTE VIAC…


DOJČENSKOU VODOU LUCKA

Prémiová dojčenská voda Lucka je už viac ako 20 rokov najobľúbenejšou značkou vody slovenských mamičiek. Jej mikrobiologická čistota a proces plnenia spĺňajúci tie najprísnejšie hygienické kritériá poskytujú vynikajúcu kvalitu pre vás i vaše bábätko. Aj preto je už od roku 2001 nepretržite držiteľom certifikátu kvality Slovak Gold.

ČÍTAJTE VIAC…


 

SÚŤAŽ O MASŤ Dr.MAX

Pantenol sa v organizme premieňa na vitamín B5, na základe čoho sa označuje aj ako provitamín B5. Biologickú aktivitu vykazuje iba jedna z foriem pantenolu – takzvaný dexpantenol (D-pantenol). Pantenol, resp. dexpantenol sa často využíva pri liečbe drobných poranení pokožky a prevencii vzniku detských zaparenín.

ČÍTAJTE VIAC…


 

SÚŤAŽ O KOZMETIKU Z GRANÁTOVÉHO JABLKA

Spevňujúci denný krém Granatapfel, účinný proti znakom starnutia, obsahuje: – extrakt z kvetov Spilanthes acmella = rastlinný botox

ČÍTAJTE VIAC…


 

SÚŤAŽ O DOJČENSKÝ SORTIMENT LOVI

DOJČENIE JE NAJLEPŠÍ DARČEK, AKÝ MÔŽETE DAŤ SVOJMU DIEŤAŤU PRI NARODENÍ

Je to najzdravšia a najcennejšia forma výživy novorodencov a dojčiat. Preto je veľmi dôležité, aby boli začiatky kŕmenia úspešné. Aby sme mamám pomohli prekonať problémy s dojčením a poskytli ochranu dojčenia, vytvorili sme líniu výrobkov LOVI Medical+.

ČÍTAJTE VIAC…


 

SÚŤAŽTE O PRÍRODNÝ SPREJ MAPEZ

fff

Typická vôňa je príjemná pre človeka, naopak nepríjemná pre hmyz. Po aplikácii na kožu vytvorí prírodnú bariéru na odpudenie múch, komárov a iného bodavého hmyzu.

ČÍTAJTE VIAC…


 

SÚŤAŽTE O PRODUKTY DETSKEJ BIOKOZMETIKY

fff

Zapojte sa do súťaže o produkty exkluzívnej detskej organickej kozmetiky Sophie la Girafe Baby od www.mojasofia.sk!

ČÍTAJTE VIAC…


 

SÚŤAŽ O VÝROBKY SLNEČNEJ KOZMETIKY

Plaz

Zapojte sa do súťaže o výrobky slnečnej kozmetiky značky EQUILIBRIA !

ČÍTAJTE VIAC…


 

SÚŤAŽTE O PRÍPRAVKY PRE KRÁSNE VLASY

doliva

Zapojte sa do súťaže o kvalitné produkty z olivového oleja pre krásne vlasy od www.naturprodukt.sk !

ČÍTAJTE VIAC…


 

SÚŤAŽTE O HRY A AKTIVITY

Untitled-1

Odpovedzte na tri súťažné otázky a dostanete sa do žrebovania o skvelé ceny od VnímavéDeti.sk.

ČÍTAJTE VIAC…


 SÚŤAŽ O KNIŽKY

shutterstock_143489038

Odpovedzte na tri súťažné otázky a dostanete sa do žrebovania o kolekciu šiestich kníh vydavateľstva detskej a mládežníckej literatúry FRAGMENT.

ČÍTAJTE VIAC…


ČASOPIS MAMAMA

Výherkyne MAMAMA - Septmber / December - 2014

Výherkyne MAMAMA - Júl / August - 2014

Výherkyne MAMAMA - Máj / Jún - 2014

Výherkyne MAMAMA - Máj / Jún - 2014