Sme v tom. Ako to originálne oznámiť partnerovi?

Najskôr váhame, neskôr tušíme a potom to už vieme. Tehotenstvo je pre väčšinu z nás vytúžené, pre niektoré možno aj neplánované – no v konečnom dôsledku ide o najradostnejšiu správu nášho života. Veď čakať dieťatko je úžasné, je to neopísateľný dar prírody, na čo netreba zabúdať. A preto si oznámenie tejto správy partnerovi pýta istú dávku výnimočnosti a pomyselné radostné fanfáry.

Koľko žien, toľko nápadov. Koľko rôznych párov, toľko rozličných inšpirácií. Myslieť si, že muži si vo všeobecnosti na takýchto momentoch nezakladajú, je určite nesprávne. To, že tomu dodáme dôležitosť, originalitu a niečo z našich pocitov, pohne aj tými najdrsnejšími jedincami. Veď ak sa tešia obaja, nie je o čom. Takýto moment sa už nemusí opakovať a v živote nám ide predsa o tieto špeciálne zážitky a spomienky, ktoré nám už nikto nikdy nevezme. Nechajte sa preto inšpirovať nápadmi, ktoré vám môžu pomôcť pri vymýšľaní vášho špeciálneho okamihu.

Detské topánočky

Dá sa povedať, že stará klasika, ale veľmi milá. Veď tie maličké topánočky sú také rozkošné, že dokážu roztopiť nejedno mužské srdce. Navyše, ak chceme neskôr takýmto spôsobom oznámiť aj pohlavie bábätka, je to úplne jednoduché. Stačí ich zladiť vo farbe, ktorá sa jednoznačne hodí dievčatku alebo chlapčekovi. Ideálne je zabaliť ich do darčekového balenia, aby bol moment prekvapenia dokonalý.

Cumlík alebo podbradník

Fungujú podobne ako topánočky a možno ich takisto farebne zladiť. Napovedia viac než dosť, dajú sa šikovne zabaliť a v nečakanej chvíli šikovne podstrčiť partnerovi hoci aj na nočný stolík. A potom už len čakať, aká milá bude reakcia.

Lízanka alebo čokoládka

Ak má partner maškrtný jazýček, zaiste ho potešíte. Chce to však trochu kreativity naviac, aby bolo jasné, čo tou lízankou alebo čokoládkou chceme povedať. Pýta si to možno stužku s lístočkom, ktorá sa dá uviazať o lízanku. Čokoládka pre deti alebo vajíčko s prekvapením je rovnako dobrá voľba, tam stačí už len fixkou dopísať tú dôležitú informáciu.

Snímka z ultrazvuku

Hmatateľnejší dôkaz zrejme neexistuje. Najmä, ak je na snímke naše meno a dátum. Chce to len pekný tematický rámik na fotografiu s detským motívom a je to. Tie prekvapené a rozžiarené oči budúceho otecka sú na nezaplatenie.

Tehotenský test

Dve čiarky hovoria jasne. Aspoň nám ženám, ale myslieť treba aj na to, že nie každý muž vie, že dve znamenajú tehotenstvo. Preto je na mieste vtipne dodať informáciu (napríklad vo forme farebnej nálepky), že výsledok znamená áno, bude nás (minimálne) o jedného viac.

Plyšová hračka

Dostať už dokonca také, ktoré sú určené na túto príležitosť. Vedia zahrať melódiu, je možné nahrať vlastný odkaz, prípadne majú miesto, kde je možné vložiť fotografiu alebo lístoček (napr. s textom: “Miláčik, takýchto hračiek budeme potrebovať o chvíľu viac.”). Nie je to však nevyhnutné, postačí aj klasická rozkošná plyšová hračka s dávkou vlastnej fantázie.

 

Video najoriginálnejších oznámení

Lepšie možno raz vidieť, ako stokrát čítať. Tento zostrih je skvelou inšpiráciou. Pozrite sa na reakcie budúcich oteckov. Stojí to za to!

Výber videí:

https://www.youtube.com/watch?v=bsQEQrOM_EA

https://www.youtube.com/watch?v=JjnlPHZUKS8

https://www.youtube.com/watch?v=8e8wuFLt9UU