Tip na vianočný darček pre každú ženu

Prípravky Saforelle na intímnu hygienu rešpektujú ženské telo

Rozmýšľate, aký vianočný darček by potešil vašu mamu, sestru či kamarátku? Darujte jej pocit výnimočnosti, ktorý si bude môcť dopriať každý deň! Nie, nemáme na mysli masáž, wellness pobyt alebo klasický kozmetický balíček. Samozrejmosťou pre každú ženu bez ohľadu na vek je rituál rannej či večernej očisty, dôležitý nielen pre telesnú hygienu, ale aj pre pocit relaxu a „vypnutia“ z každodenného multitaskingu.

Ženské telo dokáže byť extrémne silné – asi najbolestivejším a zároveň najkrajším dôkazom je pôrod, avšak aj veľmi krehké a zraniteľné, obzvlášť na gynekologické zápaly, infekcie a podráždenie „tam dole“. Starať sa aj o seba a dopriať si počas relaxu vo vani alebo refreshu pod sprchou to najlepšie by malo byť aj pre tú najvyťaženejšiu mamu rovnako dôležité ako tip-top starostlivosť o deti. Ženy však neraz pri intímnej očiste používajú len čistú vodu alebo klasické sprchové gély s obsahom mydla – tie však intímnu ženskú zónu zbytočne vysušujú.

Naším tipom na vianočný darček pre ženy, na ktorých vám záleží, sú prípravky každodennej intímnej hygieny od francúzskej značky Saforelle, ktoré zohľadňujú špecifické požiadavky pokožky tej najcitlivejšej ženskej zóny aj celého tela krehkejšej polovičky ľudstva. Už 25 rokov ich milujú aj šik Francúzky a sú pre ne prvou voľbou pri výbere prípravkov na intímnu hygienu. Obsahujú patentovaný extrakt z lopúcha väčšieho a antialergén alantoín, vďaka čomu utišujú pocit podráždenia, pálenia a začervenania pri gynekologických zápaloch, po holení, depilácii, po pôrode aj pri problémoch s vysušovaním intímnej zóny vplyvom nízkej hladiny estrogénu. Sú špeciálne vyvinuté dermatológmi, majú mierne zásadité pH, nežne voňajú po levanduli a sú bez parabénov. Chránia prirodzenú rovnováhu pokožky a slizníc v intímnej zóne a blahodarne pôsobia na pokožku na celom tele.

Neobsahujú mydlo, ale modernú čistiacu emulziu, tzv. detergent – len jemne penia, avšak dôkladne očistia s maximálnou dávkou nehy. Jemný gél, intenzívny hydratačný gél, čistiaca pena, krém aj vlhčené obrúsky Saforelle kúpite výlučne v lekárňach.

www.saforelle.eu