Rýchly a spoľahlivý – odmeria teplotu aj v spánku

Druhá vlna pandémie neustupuje, preto je múdre byť pripravený a vedieť aj doma rýchlo a spoľahlivo zistiť, ako je to s našou telesnou teplotou. Práve informácia o tom, či máme normálnu telesnú teplotu, zvýšenú teplotu, alebo či už naše telo bojuje s horúčkou, nám pomáha urobiť opatrenia pre správnu liečbu.

Bezkontaktný teplomer Orava MT-210 bleskurýchle, už do 1 sekundy zmiera teplotu ľudského tela na čele aj v uchu. Nameraný výsledok signalizuje aj zvukom a prehľadne ho zobrazí na veľkom LCD displeji s použitím 3 farieb pre lepšiu orientáciu. Do pamäte zariadenia sa automaticky ukladá až 9 nameraných hodnôt, aby ste mali k dispozícii aj dlhodobejší prehľad o priebehu horúčky.

Keďže je teplomer bezkontaktný, umožňuje zmerať teplotu dospelým aj deťom vo vzdialenosti 1 až 3 cm od čela a v uchu aj počas ozdraveného spánku bez potreby budenia, hoci aj uprostred noci. Teplotu meria v stupňoch Celzia aj stupňoch Fahrenheita a po 30 sekundách nečinnosti sa automaticky vypne.

Oceníte ho aj pri meraní teploty vodného kúpeľa, dojčenskej výživy a ohriateho mlieka, takže je šikovným pomocníkom aj v rodinách s malými deťmi. Orava MT-210 by nemal chýbať ani vo vašej domácej lekárničke. Môže byť váš za 39,90 €.

www.orava.eu