Súťaž o 3x mega zásielku extra šťavnatých žuvačiek MENTOS PURE FRESH!

Zapojte sa aj vy do našej súťaže o obľúbené žuvačky MENTOS. Troch z vás odmeníme zásielkou žuvačiek MENTOS v hodnote 20 €.

Do súťaže sa zapojíte na našom facebooku tak, že vaše odpovede na nižšie položené súťažné otázky zverejníte v komentári.

Súťaž potrvá do 7.2.2021 a mená výhercov oznámime na našom facebooku v príspevku k súťaži.

Osviežte si aktivity u vás doma – len tak pre chuť alebo za odmenu

Zdá sa vám, že je všetko inak ako pred rokom? Pracujeme na home office namiesto v kancelárii, učíme sa online, stretávame sa len virtuálne, cvičíme v obývačke namiesto vo fitnes centre, stolujeme iba vo vlastnej kuchyni. Prispôsobili sme sa a všetko sa dá – len to chce ostať fresh! Doprajte si pri všetkom, čo doma robíte, extra šťavnaté osvieženie, aby vám každodenné povinnosti schuti ubúdali a nestala sa vám z nich len nepríjemná rutina. Dajte si žuvačky Mentos kedykoľvek počas dňa – len tak pre chuť, pred výkonom, počas relaxu aj za odmenu.  

Žuvačky Mentos Pure Fresh lákajú na zahryznutie svojou lahodnou, šťavnatou náplňou. Sú extra veľké, takže si pre výdatnú radosť zo žuvania nepotrebujete dať naraz dve žuvačky, postačí jedna. A čo je skvelé, obsahujú výťažok zo zeleného čaju, ale žiadny cukor! V ponuke sú v rôznych baleniach a príchutiach – okrem mentolových aj jahodové, limetkové, citrónové či s príchuťou cukrovej vaty. Ktoré budú vaše naj v pohodlí domova počas firemného callu, pri sledovaní obľúbeného seriálu, po jedle, pred cvičením, pri hraní hier, alebo keď sa vyberiete na prechádzku do prírody alebo venčíte svojho štvornohého miláčika?

8 ks balenie v typickej Mentos ruličke sa vám pohodlne zmestí do vrecka aj do kabelky, 15 ks balenie do ruksaku a veľké 30 ks balenie majte vždy poruke doma na stole.

www.mentos.sk

SÚŤAŽNÉ OTÁZKY:

  1. Napíšte nám tri dôvody, prečo považujete žuvačky Mentos Pure Fresh za skvelé?
  2. Ktorú príchuť žuvačiek Mentos Pure Fresh by ste radi vyskúšali?
  3. V akých situáciách u vás doma si najradšej vychutnávate žuvačky Mentos Pure Fresh?