MAMA zápisník – Najkrajšie momenty

Stať sa mamou je absolútne nenapodobiteľné. Ak ste si mysleli, že už o živote viete všetko, bábätko vás od prvých minút, v ktorých sa vypýta na svet presvedčí o tom, že čas učiť sa je práve teraz.

A bude vás o tom presviedčať každý deň. Aj my sme mamy a v prvých týždňoch, mesiacoch, či roku sme boli tak trochu stratené. Môžete mať naštudované sprava aj z ľava úplne všetko, čo okolo bábätka treba spraviť, no prax je na míle vzdialená od teórie vďaka jedinečnosti každého nového človiečika. Keď k tomu prirátate nočné budenie sa ( a nie, nezaspíte hneď, ako nadojčíte), prekvapenia v podobe kolík, vyhádzaných zadočkov, soplíkov- verte, že si často nebudete vedieť spomenúť ani na to, z ktorého prsníka ste naposledy dojčili a kedy to tá pediatrička kázala prísť na prehliadku. Keď si už zhruba po polroku budete myslieť, že to máte v malíčku, príde nová výzva- príkrmy. A aj v tom je treba mať prehľad. Okrem toho, kedy sa čo zavádza je užitočné vedieť aj to, čo bábu chutilo, nechutilo, aké kombinácie ste ešte nevyskúšali a tiež je fajn vedieť, ak na nejakú potravinu reagovalo zle. Pravdepodobnosť, že zabudnete, čo drobec papal v pondelok je veľmi, veľmi vysoká. Skvelým pomocníkom vám práve preto bude MAMA zápisník, do ktorého si prehľadne zaznamenáte kompletný denný režim bábätka, informácie o lekárskych prehliadkach a očkovaniach, 24 hodinový denník dojčenia, vývin a pokroky vášho drobca- čarovné momenty ako prvý úsmev, plazenie, lezenie, džavotanie, to, na akú pesničku z rádia dieťa reagovalo, kedy sa posadilo, postavilo, prvý krát skúsilo jesť lyžicou…Budete vedieť pohotovo odpovedať na otázky členov rodiny, zvedavého otecka po príchode z práce, pediatra- a hlavne- vy sama budete mať istotu, že všetko ide tak, ako má, že ste na nič nezabudli a robíte presne to, čo každá milujúca mama pre svoje dieťa robiť chce – VŠETKO.

Praktický formát nezaberie veľa miesta v kabelke či prebaľovacej taške, vďaka špirálovej väzbe zápisník hravo „ošéfujete“ jednou rukou- mamy vedia, o čom hovoríme 🙂 Navyše, budete sa môcť k zápisníčku v atraktívnom dizajne Diany Stern kedykoľvek vrátiť vy sama a skvelý tip od nás je zachovať si ho a odložiť ako taký malý denníček a podarovať ho svojmu dieťaťu napríklad k 18.narodeninám. Podobnú pamiatku si môžete vytvoriť aj pomocou zápisníka Veľké výroky malých detí, kde si budete zapisovať perly drobcov, ktorí sa ešte len učia chápať svet a vysvetľujú si veľa vecí originálne a po svojom. Obidva zápisníčky si môžete kúpiť v sieti knihkupectiev Martinus a Panta Rhei, alebo si ich objednať na stránke www.zapisnicek.sk