Súťaž o 5 plyšových medvedíkov s vašou fotkou

Súťaž o plyšových medvedíkov s fotkou vašich detí

Aj vy chcete mať doma plyšového medvedíka s vašou obľúbenou fotkou? Tento malý plyšový medvedík je ideálny na hranie, maznanie a na sladké sny. Je mäkkučký, má očká ako gombičky a je oblečený v roztomilom tričku, na ktorom bude vaša fotka. Bude skvelým priateľom nielen pre vaše deti. Je vyrobený zo 100% polyesteru a môžete ho prať v práčke (aj s tričkom) .

dflt_detpop_gft_games_teddy_01

Zasielajte nám fotografiu vašich detí v rozmere 6 x 4 cm s rozlíšením 496 x 331 pixelov od 1. októbra do soboty 15. novembra 2016 na fotooko@mamama.sk. 5-ti z vás na základe hlasovania získajú plyšových medvedíkov vďaka spoločnosti FOTOLAB ako darček! O tom, ktorí piati výhercovia získajú plyšáka rozhodnete vy prostredníctvom hlasov na MAMAMA facebooku. Hlasovanie bude spustené od 20. do 30. novembra 2016 do 10:00 hod.

DARČEK: Zaslaním fotografie do súťaže získavate automaticky zľavový poukaz 10 eur z celkovej hodnoty vašej CEWE FOTOKNIHY.

dflt_dettab_gft_games_teddy_01

Každé dieťa môže mať v súťaži zaradenú iba jednu fotografiu, ktorá nebola zasielaná v minulých súťažiach. Posielať môžete len svoje vlastné deti, súrodencov, alebo vnúčatá, inými slovami len rodinných príslušníkov.
Na to, aby sme vám mohli zaslať foto plyšového medvedík priamo domov, nám do správy napíšte:
  • meno a priezvisko
  • adresu
  • mesto
  • PSČ
Potešíme sa aj krstnému menu dieťatka 😉
Tešíme sa na fotky vašich drobcov!