Máme na to nos! Čo pomáha nosom a noštekom v čase viróz?

Poznáte to – začne jeseň a malí aj veľkí sa až do jari nejdú zbaviť nádchy, zápalu nosových a prínosových dutín. Tie sa neraz komplikujú zápalmi stredného ucha, mandlí a dýchacích ciest.

Viete, čo dokáže pomôcť malým noštekom aj veľkým nosom, aby prežili rizikový čas jesene a zimy bez vreckoviek, bolesti a neželaných recidív? Novinkou v prevencii a liečbe zápalov nosových a prínosových dutín, nosohltana, mandlí a stredného ucha je zdravotnícka pomôcka RINOGERMINA® – nosový sprej s probiotikami.

Je účinnou kombináciou dvoch probiotických, pre nosovú sliznicu prospešných baktérií, ktoré obnovujú a posilňujú prirodzenú ochrannú biobariéru nosovej sliznice, čím účinne bránia množeniu zlých baktérií, patogénov na sliznici horných dýchacích ciest. Po aplikovaní nosového spreja s probiotikami RINOGERMINA® dobré baktérie silno priľnú k sliznici nosa, rýchlo sa rozmnožujú a knokautujú zlé, patogénne baktérie v ich ničivej aktivite. Vytvorením biobariéry znemožňujú patogénom usídliť sa, rozmnožovať a prerásť až do zápalovej infekcie. Navyše skvapalňujú nosový hlien, aby sa dal nos ľahšie vyfúkať a dutiny sa tak uvoľnili od patogénov. Nádcha tak skončí skôr, než sa nazdáte, a neprerastie do hrozivých komplikácií.

Probiotikum do nosa RINOGERMINA® vhodné pre deti aj dospelých kúpite v lekárňach, odporúča sa užiť 3-balenie počas 3 mesiacov. Odporúčaná cena 3-balenia je 25 €, môže sa však líšiť v závislosti od konkrétnej lekárne. Pred použitím prípravku si pozorne prečítajte návod na použitie.

www.rinogermina.sk