Lacné nákupy v Anglicku pre deti? Vieme, ako na to!

Každá mamička chce pre svoje dieťatko len to najlepšie. Či už sa to týka stravy, hračiek alebo obliekania. A tak je to správne! Veď kto iný by mal dopriať dieťaťu to najlepšie, ak nie jeho rodičia? Tiež svoje dieťa rada „parádite“? V tom prípade určite oceníte možnosť nakupovania detského oblečenia z anglických e-shopov.

Prečo sa nákupy v Anglicku oplatia?

Nakupovať pre deti z anglických e-shopov sa oplatí hneď z niekoľkých dôvodov. V prvom rade je to kvalita tovaru. Toto oblečenie sa s takzvanými „čínskymi“ odevmi, ktorých je u nás prebytok, nedá svojou kvalitou naozaj porovnávať. Ak už chcete na Slovensku kúpiť pre svoje dieťa čosi kvalitnejšie, ostávajú vám len výpredaje. Inak sú totiž ceny za detské oblečenie, doplnky a najmä obuv naozaj premrštené. Ako je možné, že je oblečenie pre deti v Anglicku lacnejšie? Na tento tovar sa totiž v Anglicku vzťahuje znížená sadzba DPH. Pri niektorých druhoch detských tovarov sa dokonca v Anglicku žiadna DPH neplatí.

Kde kupovať lacné oblečenie z Anglicka

Záleží od toho, čo konkrétne hľadáte. Lacné oblečenie z Anglicka nájdete v mnohých e-shopoch. Vybrať si môžete napríklad tu:

Matalan.co.uk
George.com
Next.co.uk
Gap.com
Sportsdirect.com
Ebay.co.uk
Je pravda, že niektoré sú lacnejšie, iné zas o čosi drahšie. No stále sú nákupy oblečenia v Anglicku pre deti výhodnejšie, ako u nás. A to nielen čo sa týka cien, ale aj pestrosti sortimentu.

A čo doručenie na Slovensko?

Nie všetky anglické e-shopy však tovar na Slovensko doručujú. Niektoré zas zasielajú balík z Anglicka aj na Slovensko, ale za veľmi vysoké ceny. Ako to vyriešiť? Veľmi jednoducho.

Svoj nákup si nechajte poslať na adresu prepravnej spoločnosti Maťko a Kubko v Anglicku. Tá tovar preberie za vás a následne ho doručí k vám na Slovensko.

Čo vás to bude stáť? Za zásielku do 10 kilogramov zaplatíte len 16 libier. Ideálne je preto spojiť viaceré nákupy do jedného, prípadne sa spojiť s inou mamičkou, ktorá tiež nakupuje v Anglicku. Tak vás poštovné bude stáť naozaj len zopár drobných.

Užite si nákupy v Anglicku bez toho, aby ste museli vycestovať! Maťko a Kubko vám nakúpený tovar doručí priamo k vašim dverám.

SÚŤAŽ na našom facebooku o bezplatné poštovné.

https://business.facebook.com/casopis.mamama/posts/2172117543022107