Kreatívne mamičky (alebo ako sa hobby zmenilo na prácu)

Je jedno koľko rokov ste ostali na materskej dovolenke, mnoho z vás malo po pár mesiacoch pocit, že sa zbláznia od toľkého voľného času. Dieťatko ho síce vyplní dostatočne a stane sa vašou prioritou, ale čo s tým zvyšným časom? Na internete existuje tisíce typov a trikov, ako si počas materskej privyrobiť a zabaviť sa. Čo sa však stane, keď sa z nevinného hobby, ktorému sa venujete počas spánku vášho pokladu, stane skutočná práca na plný úväzok? Dnes si ukážeme mamičky, ktorým sa už roky darí vytvárať krásne veci pre svoje, ale napríklad aj vaše deti.

NIGHT SHIFT ATELIER

Krásne látkove hračky a  doplnky pre deti. NightShiftAtelier oslávi 1. 1. 2018 svoje druhé narodeniny a vznikol ako oddychová práca a voľný priestor kreativity počas rodičovskej dovolenky. Keď Mirkine dve detičky odrástli, stal sa povolaním na plný úväzok. Všetky výrobky si sama navrhuje a šije z látok, ktoré si necháva sama potlačiť, aby boli výrobky zaručene originálne. Či už chcete pre vaše dieťa detský koberec pre autíčka alebo látkové leporelo, či pre malú princeznú krásnu sukničku, tu nájdete všetko na jednom mieste.

MERY LAND

Mária, ktorá má doma 3 synov sa venuje výrobe háčkovaných hračiek a doplnkov, ako sú napríklad čapice, či detské papučky už dlhých 5 rokov. Na výrobu jej krásnych hračiek sa síce čaká aj zopár týždňov, čo však jednoznačne stojí za to. A kto iný, ako jej synovia by jej tieto krásne doplnkami mohli odmodelovať?

BUBLIFOOK

Náramky, náhrdelníky alebo dokonca lyžičky? Nič nie je pre Alenu problém a vy môžete mať doma originálny kúsok presne podľa vašich predstav. Potom čo opustila Slovensko a jej náročnú prácu, začala sa venovať práve tvorbe, ktorá ju napĺňa a zároveň jej trom maličkým detičkám. Podstatou jej tvorby je razenie emócii a myšlienok do kovu. Je len na vás, aký text a kombináciu si vyberiete.