Detská kozmetika si nezaslúži kompromisy

Kvalitná detská kozmetika by mala byť bez parabénov (konzervantov) a bez parafínov (ropné zložky). Čudujete sa, čo robí v detskom šampóne ropa?! Ak starostlivo čítate zloženie na obaloch detskej kozmetiky, zistíte, že sú aj na našom trhu stále výrobky, ktoré tieto nevhodné zložky obsahujú. Pozor na ne, pokožke dieťatka rozhodne neprospievajú. Rovnako je vhodné, ak sú prípravky pre deti bez farbív či alkoholu a parfémová zložka neobsahuje alergény. Všetky tieto parametre spĺňajú produkty radu Bupi BABY. Ich používanie už od narodenia odporúčajú aj pediatri. Tradičná slovenská značka Bupi sa môže pochváliť tým, že ju odporúča Slovenská pediatrická spoločnosť. Podporuje tým zodpovedných rodičov, ktorí pre svoje deti vyberajú iba overené a starostlivo kontrolované prípravky so šetrným zložením. Produkty Bupi BABY k nim jednoznačne patria. Sú dostupné vo väčšine obchodných sietí a v drogériách. Zo širokého radu môžete na svojom dieťatku bez akýchkoľvek obáv vyskúšať 5 základných kozmetických prípravkov v jednotnom bledomodrom balení (všetky za jednotnú odporúčanú cenu 4,89 € / 500 ml) plus kvalitné tuhé mydlá.

Bupi BABY Umývacia pena s alantoínom

Nádherne vonia a obsahuje výťažok z kostihoja lekárskeho (alantoín), ktorý potláča podráždenie detskej pokožky. Oceníte praktickú širokú pumpičku. Umývacia pena od Bupi je najobľúbenejším produktom tejto slovenskej značky.

Bupi BABY Jemný kúpeľ s nechtíkom

Skvelé voňavé riešenie 3 v 1! Jemný kúpeľ Bupi BABY je spojením šampónu na vlásky, umývacieho gélu a peny do kúpeľa. Obsahujevýťažok z nechtíka lekárskeho, ktorý má hojivé a ošetrujúce účinky na pokožku. Stačí jeden kvalitný prípravok a dieťatko je čisté, s hydratovanou pokožkou a voňavými vláskami.

Bupi BABY Umývací gél s levanduľou

Obsahuje prírodné zložky a skutočnú silicu, nielen parfém s vôňou levandule lekárskej. Tá, ako je známe, má upokojujúce účinky a prispieva k ľahšiemu zaspávaniu a kvalitnému spánku. Večerný kúpeľ s umývacím gélom Bupi je skvelou bodkou za náročným dňom s drobcom.

Bupi BABY Šampón na vlásky s lanolínom

Na umývanie vláskov zvoľte jemný šampón Bupi, ktorý okrem lanolínu obsahuje aj pantenol. Kým lanolín sa postará o hydratáciu, pantnenol upokojuje citlivú pokožku a chráni ju pred zápalmi, a tiež priaznivo vplýva na kvalitu a rast vláskov.

Bupi BABY Telové mlieko s kamilkou

Ďalším z radu produktov, ktorých zloženie je prísne kontrolované odborníkmi, je Bupi BABY Telové mlieko s kamilkou. Obsahuje výťažok z rumančeka lekárskeho – bisabolol – účinnú prírodnú látku s výbornými protizápalovými účinkami, ktorá navyše pôsobí aj proti podráždeniu pokožky.

Tuhé mydlá Bupi

Mydlo Bupi poznali sa na pultoch drogérií objavuje už takmer 50 rokov! Ak z vášho umývadla zmizlo klasické tuhé mydlo, vráťte ho späť! Bez obáv, pretože mydielka s veselou žabkou Bupi si vaše dieťa zamiluje. Všetky tuhé mydlá značky Bupi spĺňajú najprísnejšie kritériá na kvalitu a svojím zložením sú vhodné pre bábätká už od narodenia. Aj preto ich odporúčajú slovenskí pediatri – pretože sú bez obsahu parafínov, parabénov, farbív či alkoholu, parfumová zložka je bez obsahu alergénov. To najlepšie, čo svojmu dieťatku okrem lásky môžete dať, je špičková starostlivosť o pokožku s tuhými mydlami Bupi BABY – už od prvého dňa! Na výber v piatich farbách:

– modré s lanolínom

– ružové s kamilkovým extraktom

– žlté s olivovým olejom

+ 2 novinky:

– oranžové s nechtíkovým extraktom

– béžové s mliečnym proteínom.

Odporúčaná cena všetkých 5 druhov detských tuhých mydiel je 0,49 € / 100g balenie. www.bupi.sk