Letný hit – opaľovačky BTWS

Vďaka nim si užijete zábavu pri vode aj počas šestonedelia či menštruácie

Opaľovanie na pláži, šantenie na paddleboarde, jazda na surfe, člnkovanie s deťmi, alebo turnaj plážového volejbalu – to sú letné radovánky, ktorých sa už teraz nevieme dočkať. Máte už aj vy naplánované, kam k vode s deťmi pôjdete a ako si užijete rodinnú dovolenku? Plány vám však môžu ľahko prekaziť najháklivejšie dni ženského cyklu – menštruácia. Stačí, aby vám „prišla“ vtedy, keď sa chcete slniť na pláži – a je po radosti! Každá žena sa obáva trápneho zašpinenia. Indiskrétne krvácanie a plážová pohoda jednoducho nejdú dokopy. Tak to bolo doteraz, keď ženy radšej zostávali doma, alebo si na poslednú chvíľu zmenili program a namiesto k vode sa rozhodli upratovať. Alebo, ak ich aj deti a muž presvedčili, že k vode predsa len pôjdu všetci spolu, namiesto plaviek sa zahalili do plážových tuník a počas dňa si chodili nenápadne na toalety meniť menštruačné pomôcky. Tieto časy však s príchodom opaľovačiek BTWS skončili! Keď ich vyskúšate, na tampóny, vložky, menštruačné kalíšky si už ani nespomeniete a bez ostychu sa budete naplno venovať letným radovánkam pri vode spolu s vašimi blízkymi.


Sebaisto a slobodne – v opaľovačkách BTWS
Iste ste už počuli o menštruačných nohavičkách. A teraz si predstavte, že by vyzerali sexi, boli by ušité z najmodernejšieho hi-tech materiálu a perfektne by sedeli na opálenom ženskom tele. Menštruačné nohavičky, ktoré ženy nosia pod oblečením, by sa zmenili na plavky – opaľovačky! Také, čo priťahujú zrak ostatných na pláži a zároveň ženu dokonale chránia. Reč je o tohtoročnom hite na pláž i k bazénu, ktoré si obľúbilo už veľa žien. Opaľovačky BTWS (by the way slovenské) sú šik, super sa nosia a umožňujú ženám nevzdať sa svojich obľúbených letných aktivít ani počas menštruácie alebo počas šestonedelia. Majú totiž všitú extra savú superabsorpčnú vrstvu s hrúbkou len 2 mm, ktorá v sebe akumuluje výnimočné schopnosti najmodernejších technológií v textilnom priemysle. Sú príjemné na dotyk, nešuštia ani nijako neprekážajú a dokonale tesnia aj na švoch. Sú antibakteriálne, takže si môžete byť istá, že sú aj veľmi hygienické. Až 12 hodín udržia ženu v suchu, takže jej umožnia užívať si leto aj vtedy, keď sa cíti najzraniteľnejšie. Opaľovačky majú nasiakavosť až 15 ml (objem 3 tampónov). Túto eko náhradu tampónov a vložiek môžete opakovane prať so životnosťou až 200 pracích cyklov. Sú vyrobené na Slovensku a dajú sa kombinovať s rôznymi hornými dielmi plaviek. Na
výber sú viaceré strihy – klasické čierne, s mašľou na zaväzovanie, s vyšším pásom, ale aj s hravým farebným vzorom v klasickom strihu či ako sexi bikiny. Môžu byť vaše za 45,50 €.

www.btws.sk