Súťaž o 5 keramických hrnčekov s vašou fotkou

Súťaž o keramický hrnček s fotkou vašich detí

keramicky hrncek s fotkou fotolab
Aj vy chcete mať doma keramický hrnček s vašou obľúbenou letnou fotkou? Hrnček z kvalitnej keramiky vieme potlačiť fotografiou pre pravákov aj ľavákov a pre väčšiu trvanlivosť je potiahnutý špeciálnou ochrannou vrstvou, vhodnou do umývačiek riadu.
Pošlite nám fotografiu vašich detí v rozmere 9,6 x 8 cm s rozlíšením 756 x 630 pixelov v termíne od pondelka 1. augusta do štvrtka 15. septembra 2016 na fotooko@mamama.sk. 5-ti z vás získajú keramický hrnček vďaka spoločnosti FOTOLAB ako darček! O tom, ktorí piati výhercovia získajú hnrček s danou fotkou, rozhodnete vy prostredníctvom hlasov na MAMAMA facebooku. Hlasovanie bude spustené od 20. do 30. septembra 2016 do 10:00 hod.
DARČEK: Zaslaním fotografie do súťaže získavate automaticky zľavový poukaz 10 eur z celkovej hodnoty vašej CEWE FOTOKNIHY.
 dflt_detpop_gft_drink_cup_02
Každé dieťa môže mať v súťaži zaradenú iba jednu fotografiu, ktorá nebola zasielaná v minulých súťažiach. Posielať môžete len svoje vlastné deti, súrodencov, alebo vnúčatá, inými slovami len rodinných príslušníkov.
Na to, aby sme vám mohli zaslať fotopuzzle priamo domov, nám do správy napíšte:
  • meno a priezvisko
  • adresu
  • mesto
  • PSČ
Potešíme sa aj krstnému menu dieťatka 😉
Tešíme sa na fotky vašich drobcov!