Kvalitná kozmetika pre deti? Vyhrajte ju s nami!

Na tom, akú kozmetiku pre svoje dieťa vyberiete, skutočne záleží. Pleť totiž vstrebáva kozmetiku, s ktorou prichádza do styku. Ak je nekvalitná, do tela dieťaťa sa môže dostať množstvo zbytočnej chémie. Akú kozmetiku teda používať?

Skúste prírodnú kozmetiku Officina Naturae

Kozmetika Officina Naturae je to najlepšie, čo môžete dať pokožke svojho dieťaťa. Sú to produkty s veľmi jednoduchým zložením, ktoré obsahujú vysokokvalitné prírodné zložky z minerálnych alebo rastlinných materiálov.

Výrobca sa vyhýba použitiu syntetických a chemických zložiek, ale aj zložiek zo zvierat. Takže nebezpečnú chémiu by ste v týchto produktoch hľadali márne! Navyše, kozmetické produkty Officina Naturae nie sú testované na zvieratách.

Aké výrobky Officina Naturae môžete vyhrať a prečo by ste ich mali mať?

Základné kozmetické produkty, ktoré by žiadnej mamičke nemali chýbať, sú detský kúpeľ, krém a vlhčené obrúsky. Práve tieto výrobky značky Officina Naturae môžete vyhrať v našej súťaži. Prečo sa oplatí ich vyskúšať?

Detský krémový kúpeľ je vhodný pre novorodencov na umývanie celého tela a vlasov. Rešpektuje prirodzené pH detskej pokožky a nevysušuje ju. Je bez vône, a tak znižuje riziko vzniku alergií. Neobsahuje nikel, ani žiadne chemické zložky. A samozrejme, o detskú pleť sa stará veľmi jemne.

Detský upokojujúci krém využijete na hydratáciu pleti po kúpaní, ale oceníte ho aj pri podráždenej a začervenanej detskej pokožke. Má úžasné hydratačné, upokojujúce a regeneračné účinky.

Eko vlhčené obrúsky sa takisto veľmi šetrne postarajú o pleť vášho dieťatka. Navyše, sú vyrobené z biologicky rozložiteľných prírodných vlákien a tak nezaťažujú našu planétu!

Zapojte sa do našej súťaže o tieto produkty na Facebooku. Ak sa vám nepodarí vyhrať, nezúfajte. Túto kvalitnú kozmetiku si môžete zakúpiť v e-shope bionatural.sk. Nájdete tu však omnoho viac kvalitnej rastlinnej a bio kozmetiky rôznych značiek pre deti, aj pre dospelých.